Paintball kraków
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

paintball-krakow-3Paintball Kraków to miejsce dla każdego z nas. Dorosły czy nastolatek – każdy znajdzie tu miejsce dla siebie. Gra może zostać personalnie dostosowana do wieku grupy lub sprawności fizycznej przez nią prezentowanej. Możemy wybrać wielkość pola zabawy, ilość i rodzaj przeszkód. Każdy znajdzie coś dla siebie. Na miejscu zostaniemy zapoznani z polem toczenia bitwy, obsługą sprzętu strzeleckiego tak zwanych markerów, oraz wyposażeni w sprzęt ochronny. Na stan naszego ubioru będą składać się: maska ochronna, rękawice ochronne, grube wierzchnie ubranie – spodnie i bluza, oraz inne ochraniacze w zależności od potrzeby – klatka piersiowa i plecy, nagolenniki. Po szybkim szkoleniu dzielimy się na dwie grupy i zaczynamy zabawę. Jedna bitwa trwa do czasu kiedy ostatni zawodnik z danej grypy zostanie trafiony. Przeważnie po trafieniu gracz podnosi ręce do góry dając znak, że został trafiony i schodzi z pola bitwy.

Paintball dzięki wstępnemu szkoleniu i opiece wykwalifikowanego personelu jest grą w pełni bezpieczną i kierowaną do każdego.

Starsze artykuły:

Author:

Related Post

Szybkoschnąca Lakierobejca dekoracyjna film instruktażowy, Umywalka Simas Evolution 31x27cm EVO13, osiem pomysłów na prezent dla kulturysty, gabloty szklane Paraga Centrum, taśmy transportowe Primacon, Umywalka Simas Evolution 70x49cm EVO11, gabloty ekspozycyjne - Paraga Centrum, Miska wisząca WC Catalano Zero 50 1VSV50N00, Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick, szambo betonowe w Piotrkowie Trybunalskim
top