Obozy konne
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

Obozy konne (9)Zbliżają się wakacje i trzeba zaplanować dwa miesiące dla dzieci w wieku szkolnym. Dzieci i nastolatki bardzo lubią kontakt ze zwierzętami, więc może wysłać swoje pociechy na obozy konne? Konie to przede wszystkim bardzo wrażliwe i mądre stworzenia, uczą dzieci szacunku dla przyrody. Jazda konna ma też działanie terapeutyczne, więc obozy konne sprawdzą się też w przypadku chorych dzieci. Konie od razu wyczuwają nastrój człowieka i wiedzą, kiedy mają być łagodne, a kiedy mogą pogalopować.
Na wyjeździe z końmi dzieci uczą się nie tylko jazdy, ale też opieki nad zwierzętami. Będą karmić, czyścić i czesać konie i źrebaki, a także sprzątać stajnię.
Na obozie też jest zawsze trochę teorii i uczy się dzieci o anatomii konia, o jeździectwie oraz o tym, jak zadbać o bezpieczeństwo podczas jazdy. Sztuką jest dobra komunikacja ze zwierzęciem. Obozy konne to świetna szkoła dla dzieci, które większość czasu w roku szkolnym spędzają przed komputerem, bo podczas takiego wyjazdu mogą zyskać nowe hobby.

Starsze artykuły:

Author:

Related Post

Slowa kluczowe: lpk110, elwix torba, turnabol, etykiety inspekcyjne na zamówienie, balayage fryzjer kraków, Minikoparka Gorlice, Porównanie 2016 technorattan kontra polipropylen, Drepo zadaszenia tarasów, Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick, trioxygen 5, osb stopfire
Primacon przenośniki rolkowe, Vetrex Radom okna, Umywalka Simas Frozen 121x50,5cm U120, Umywalka Simas Arcade 105x56cm AR874, Umywalka Catalano Star 105x48 1105ST00, laweta Golub-Dobrzyń, przeszczep chrząstki warszawa, Umywalka Simas Flow 40x49,5cm FL14, przenośniki rolkowe Primacon, Umywalka Simas Evolution 31x27cm EVO13
top